| Deutsa56 a întrebat:

As vrea sa stiu despre ce este serialul Pretty Little Liars.Merita sa il vizionez? Inca nu stiu despre ce e vorba in serial deci. daca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.

Merita sa il vezi. am vazut 6 episoade si mi-a placut mult

1 răspuns:
| SentimenteColorate a răspuns:

E un serial frumos vizoniazal e ata de superb mereu ma uit love struck e ca o comedie e superbbbb