| Mădă0611 a întrebat:

Buna! Am mai pus intrebarea, poate acum gasesc raspunsul. Am vazut un trailer al unui film in care era vorba despre rapirea unui barbat, sotul ideal, tatal perfect, colegul perfect, fiul, vecin, in fine, omul perfect si rapitorul il obliga sa marturiseasca in fata unui camere de filmat anumite lucruri care demonstrau ca nu e deloc asa bun cum parea. Stiti cum se numeste? Acum vreo 2-3, poate 4 ani am vazut.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 explică (pentru dullcat):

Nu. Era mai recent. Tin minte ca era sotia la sectia de politie, ceva de genul, si erau politisti in preajma, iar ea viziona o filmare in care sotul marturisea ca a inselat-o cu nu stiu cine. Ea nu crede, apoi face cateva legaturi in minte si isi da seama ca spune adevarul.

| VoidEternal a răspuns:

Gone girl?