| Mădă0611 a întrebat:

Buna! Am vazut un trailer acum ceva timp si n-am fost atenta la titlu. Era vorba despre un barbat rapit, si el, sau rapitorul, trimetea mesaje despre adevarata lui personalitate, gen "mi-am inselat sotia", desi lumea il stia fidel, si chestii de genul. Stiti cum se numeste?

5 răspunsuri:
| MarcuMarian255 a răspuns:

Saw puzzle mortal

| Mădă0611 explică (pentru MarcuMarian255):

Nup. Saw parca e horror, si vad ca cel mentionat de tine e vechi, cel pe care il vreau e nou, 2021-2022. Nu e horror, e thriller, posibil psihologic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă0611):

Cum o sa fie 2022 cand nici nu s-a terminat anul 2021

| Mădă0611 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Era trailer. Ma uitam pe Cinemagia la un trailer, si a inceput altul. Deci ori era in cinematografe, ori urmeaza sa fie lansat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă0611):

Oricum pe mine nu ma pasioneaza filmele si de aceea nu am stiut, o zi frumoasă sa ai.