| Kate281028 a întrebat:

Buna. Am nevoie de ajutor.Acum mai multi ani, am vazut un film si as vrea sa-l revad, dar nu reusesc sa-mi amintesc cum se numeste. O sa dau cateva detalii despre el si daca il recunoaste cineva, il rog sa-mi spuna numele ca sa il pot cauta si eu. Este vorba despre o fata, blonda din cate imi amintesc, care locuieste cu niste tipe care au ceva tangente cu lumea modei, dar care nu sunt prea inteligente. Aceasta tipa incepe sa se intalneasca cu vecinul ei, care se dovedeste la final a fi spion, iar prietenele sale inteligente ajung sa creada ca el vrea sa o omore. Nu prea mai stiu mare lucru de aici, stiu ca se furiseaza la ceva prezentare de moda si pe prietenele ei cade ceva rahat, la final tipul ii explica treaba cu adevarata lui identitate, ea nu vrea sa-l ierte si apoi ii pare rau, ii va face un portret pentru ca ii e doar de el sau ceva, ea fiind artista, si nu stiu, parca raman impreuna in final. Daca stie cineva la ce film ma refer, va rog, spuneti-mi. Chiar vreau sa stiu cum se numeste. Am intercat sa-l caut cu tag-ul spion sau comedie romantica, dar nu-l gasesc, probabil nu o fi prea cunoscut, dar pentru mine e foarte important sa-l gasesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Indragostiti lulea //Head Over Heels
https://www.cinemagia.ro/filme/head-over-heels-indragostiti-lulea-712/

Și mie mi-a plăcut mult!

| Kate281028 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult, asta este. Raman profund recunoscatoare.

2 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Dacă ai recunoaște macar unul din actori ar fi mult mai simplu happy sau macar unul din numele personajelor