| Mirel1994 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani la televizor un film horror care mi-a placut foarte mult si as vrea sa il revad doar ca, problema este ca nu mai stiu cum se numeste. Imi amintesc ca in film, era vorba despre doua surori, a caror mama a murit iar soara cea mica s-a mutat la sora ce-a mare iar aceasta a dormit la subsol iar acolo a posedat-o ceva... Cam asta imi amintesc, poate stie cineva cum se numeste acel film big grin big grin

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Probabil A Tale of Two Sisters (2003) varianta coreeana sau varianta hollywoodian/americană The Uninvited (2009)?