| XxMarchelinexX a întrebat:

Am nevoie de ajutor, caut si eu pentru verisoara mea mai mica Alice in tara minunilor filmul de la Walt Disney cu subtotrare in romana (film nu desen animat). Va rog puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| OnikLov3You a răspuns:

Iti faci cont pe PRICE.ro cauti filmul si il cumperi cu 27.58 lei, sfat scrie : ALICE in tara minunilor DVD si atat! FUNDĂ?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la Aice in Tara Minunilor (2010)? Cauta pe filmehd. net.O sa-l gasesti.

| XxMarchelinexX explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu care ....Primu aparut din cele doua din cate am inteles cel in care alice ajunge prima oara acolo

| XxMarchelinexX explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la primul film din cele doua....pe cel din 2010 l-am gasit...e plin internetul de el da pe celalalt (in care Alice ajunge prima oara in tara minunilor) nu il gasesc

| XxMarchelinexX explică:

Ma refer la primul film (Nu stiu anul lansari) Cand alice ajunge PRIMA OARA in Wonderland