| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru sad
Vreau sa vad azi toata ziua filme happy
Dar din pacate nu mai stiu la ce sa ma uit sad
Puteti sa imi dati va rog niste filme?
As dori sa aiba si copi
Gen : The lovely bones [a fost foarte frumos, putin si drama, si putin horror] sau gen Orphan.
Dar va rog dati-mi filme CU COPI ~ [ NU DE COPI ] ~
Va multumesc mult! [ funda la care mi-a placut cel mai mult ]

Răspuns Câştigător
| smart22 a răspuns:

Casa de ceara este cel mai misto film cu copii dar sa nu te uiti seara.

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Coraline
Charlie and the chocolate factory
Little man (nu e chiar cu un copil dar merge)
Singur acasa toate partile (sau home alone)
Dennis pericol public. Numai atatea stiu eu. Si da, se scrie Coraline nu Caroline.

| adytzaPtk a răspuns:

Uite-te la strania poveste a lui Benjamin Button ( e cu Brad Pitt) imi dai funda?

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Sunt baiat! Vezi ca nu ai voie sa vezi filme! Trebuie sa ai +18 ani!

| CristinasiVlad a răspuns (pentru AlExUtZu4423):

Bine! Unde scrie? ca trebuie sa am +18? Coraline e de +18? monster mutt e +18 "?
nu cred! asa ca ma uit!

| arhRobert a răspuns:

The Awakening, thriller, horror, cu copii