| Bibi16 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de niste filme tari comedii si horror neaparat si drama ce mai vreti voi dar sa fie filme tari ca vreau sa le cumpar.
Voturi si funda!

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

Hey, eu le-am vazut, si sunt tari : Scary Moovie 1, 2, 3, dar iti recomand si Mean girls 2, si College Road Trip, Big Daddy big grin Sper sa te ajute :X:X:X:X Primesc fundda?

2 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Uite, eu iti recomand: Harry Potter (toate filmele), Stapanul Inelelor (toate cele 3 filme), Piratii din Caraibe, The Trip, etc.

| PpCuId a răspuns:

Drama: Three meters above the sky...