| Oiţăă a întrebat:

Am nevoie de o lista cu filme horror. Dar nu horror din ala in care omoara cativa oameni si gata. Niste filme in genul The Grudge, Saw, etc.
Multumesc si dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Paranormal Activity 1-2
Silent Hill 1-2
29 Days Ago
Rezident Evil
The Dead
Crypt
The Devil's Rejects
Shutter
Fundawinking?

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Wrong turn
insidious
case 39
autopsy
Drag Me to Hell
One Missed Call
House of Wax
Cube
ASTEA sunt mai de groaza cum vrei tu:*:*
fundalove struck

| xlollypop a răspuns:

Astea sunt dupa adevar:the exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose,the hills have eyes,the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite,mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii.Mai sunt paranormal activity, destinatie finala,the unborn,the rite,house of wax,haute tension,captivity, i know what you did last summerhappyfunda?:X

| Ramo80 a răspuns:

Seria "Final destination".

| speed1 a răspuns (pentru Ramo80):

Vezi ca este un film acum bestial care se numeste horor 2012

| Ramo80 a răspuns (pentru speed1):

Mersi frumos.

| speed1 a răspuns (pentru Ramo80):

Id ceanubraceanu si o sa iti spun o gramada de site-uri si filme care eu le am vazut si merita vazute

| SpectralSong a răspuns:

Vineri 13=]]; N-am uitat ce ai facut asta vara; Bloody Mary; exorcism 3; Cosmar pe Elm Streetbig grin cam astea le stiu ca sunt de groaza rau. dar primele le scrii pe englezalaughing ca asa iti dahappywinking sper sa te ajute!winking