| muresanbianca333 a întrebat:

Am o intrebare.

Caut un film de cateva zile ..care l.am vazut acum 2 ani, si mi-a placut foarte mult.
Dar singura problema este ca nu mai stiu cum se numeste filmul sad...
Imi aduc aminte cateva etape din fil.
" era o fata de aproximativ 17 ani, care era la o petrecere. in apropiere de locul petrecerii era un fel de padure si a mers acolo impreuna cu un bait.
Acel baiat a agresato dupa care a fugit.
Apoi tata.l fetei sau un alt barbat (nu mai stiu exact ) la gasit pe baiat si casa se razbune pentru ceea ce i-a facut fetei la inchis intr-o camea si i-a facut schimbare de sex.
Baiatul dupa un timp incepuse sa se obinjuiasca cu noul carp de femeie si a intretinut relatii cu acel barbat.

Atat ami aduc aminte din film daca cumva ati vazut filmul si vi se pare ceva cunoscut din ce am povestit din film va rog sa-mi spuneti.
Multumesc mult! :*

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

The Skin I Live In (2011)
https://www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4