| ஐMikyஐ a întrebat:

Buna TPU...as avea nevie de ajutor...mai demult am vazut la tv un film thriller, horror.era vorba despre un ucigas care avea tot timpul o masca pe fata si incepuse sa omoara un grup de prieteni.imi aduc aminte decat ca pe una dintre fete a omorat-o intr-o piscina.cam atat care imi zice cum se numeste filmul funda :*

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

One missed call; Saw; Texas Chainsaw Massacre; Halloween;

| GaBytZaX3 a răspuns:

Pff...dupa parerea mea cred ca e o parte din saw...
in care un tip. avea o masca k de hallowen, si omora mai multe pers.si a omorato pe una intr-o piscina...
dar oricum nu mai stiu in care parte era,

| GaBytZaX3 a răspuns (pentru GaBytZaX3):

Scuze, nu din saw I don't want to see. din scream

| XxAlexandruxX a răspuns:

Cred ca o fi un episod din serialul Reaper