| myru18 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare pentru fanii Teen Wolf.Stiti ca maine va aparea episodul 13 din sezonul 3. Allison si Isaac vor fi impreuna? Si daca da de ce s-a despartit Allison de Scott? Vor mai fi impreuna?
A si inca ceva..Derek si cora vor mai aparea in serial?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dar vor si cateva scene intre Allison si Isaac,dar nu se stie daca vor fi imrepuna sau nu, s-au despariti din cauza n-a mai mers, dar asta nu inseamna ca nu se mai iubesc, bineinteles ca Derek va mai aparea, e unul din personajele principale si probabil si Cora.

| myru18 explică (pentru AnnaMariaaa):

Multumesc! Ai idee si unde as putea sa gasesc episodul 13?big grin

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru myru18):

Pe vplay e happy

| myru18 explică (pentru AnnaMariaaa):

Multumesc mult!big grin

| SarcasmBoy a răspuns:

Ai impresia ca regizam noi serialul? Uite-te la serial si o sa vezi ce se va intampla.

| myru18 explică (pentru SarcasmBoy):

Doar eram doar foarte curioasa deoarece imi place serialul si ma gandeam ca poate sunteti mai informati decat mine.