| andreea2011 a întrebat:

Am o intrebare, va speriati la filmele horror? Si care sunt cele mai inspaimantatoare pe care le ati vazut, dar acele care nu v au inspaimantat deloc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sillent Hill sau Drag My To Hell Sunt filmele care pur si simplu am ramas stana de piarta. Efecte super si personaje pe masura.Sa fiu sigur Scary Movie laughinghappy singurul film de care nu m`am speriat

2 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

N-as mai rezista sa vad inca o data "Exorcistul".

| Fineti_4499 a răspuns:

Uita-te la serialele Chucky, Trenul groazei, Patologie, Sub anestezie...sunt superbewinking