| Cristyan99 a întrebat:

am o intrebare happy care a vazut filmele saw1, 2,3, 4...,9 sau papusa Chucky happy? si care vi s-a parut mai frumos sau daca aveti alt film mai horror sa-mi ziceti Funda pentru cel mai horror film (in afara de Exorcist)!

Răspuns Câştigător
| alexutz2 a răspuns:

Papusa Chuky este ce-a mai adecvata este foarte interesant mai alex pe la 00:00 si 01:00 noaptea

2 răspunsuri:
| AndraaP a răspuns:

Sunt de parere ca forget me not, este cel mai de groaza film...sincer, saw, chucky si unborn nu m-au speriat deloc in schimb forget me not da.
alte filme faine:
- grave encounters
- the human centipide
- The Texas Chainsaw Massacre

| Marica_Sebasrian_Georgian_1934 a răspuns:

Uita-te la the unborn e cel mai de groaza film din lume al anului2009