| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Am o intrebare vineri 23.04. 2014 s-a terminat al doilea sezon din Violetta. Pentru cei care se uita daca stiti cumva un link prin care poti vedea episodul 160 in romana sa ma anuntati va rog ca eu nu l-am vazut puppy dog eyes Funda happy

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Episodul va aparea online dupa ce se va da luni de la 14.20 in reluare happy

| andreealitllesmileAndreea explică:

Ma scuzati era de fapt 23.05. 2014

| andreealitllesmileAndreea explică:

Lam vazut sambata asta da mersi oricum ca am o pritena care e in belgia si nu l-a vazut :*