| TraficDeMentosane a întrebat:

Buna :]!
Am o mare nelamurire big grin. Care`i faza cu filemele "Paranormal Activity "? raised eyebrows Le-am vazut si nu mi sau parut inficosatoare, adica nu m-am uitat singura, dar in fine. oh go on. De ce credeti ca a fost declarat ca fiind "cea mai de groaza serie de filme" thinking Am auzit asta pe TPU big grin.

Răspuns Câştigător
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Aste-as filme de unde se scot multi bani pentru ca oamenii cred tot ce vad.Eu nu cred in fantome, puteti sa ma bagati si in cinema 4D.Am incercat si ritualul cu Bloody Mary si e porcarie, a trecut deja 1 luna si n-am murit.(ce-a ce oamenii nu stiu este ca ei folosesc doar un pic din creier, iar daca esti superstitios, cu putin ajutor de la creier si un pic de la frica ajungi sa iti imaginezi orice, fie ea fantoma sau bau-bau).Si fratele meu mai mic vede chestii deoarece nu si-a tinut fundu departe de filmele horror.)Totul depinde de imaginatia ta. Apropo de Saw, filmu e mai mai mult masacru decat horror.

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Blair Witch Project e cel mai tare, dar paranormal Activity a adus notiunea asta cu camerele de supraveghear si pare mai real.

| BiuL a răspuns:

Sincer, nici mie nu mi s-au parut asa de groaza. Mai tare m-am speriat la The Orphan, Saw, Devil etc. Depinde de fiecare, pe mine suspansul nu ma sperie asa tare. Cred ca pe multi i-a infricosat si pentru ca s-a spus ca e inspirat din fapte reale. Cam aceeasi poveste a fost si cu Blair Witch Project.

| Andrew22 a răspuns:

Hi. Probabil nu au vazut alte serii mai infricosatoare. Mie personal nu mi se pare "cea mai de groaza serie de filme". Iti recomand seria "Saw" daca nu ai vazut-o.

| Pok3t a răspuns:

Paranormal activity este cel mai votat film de groaza, deoarece sunt intamplari realwinking du-te la cinema si uitate la un film paranormal activity 3d care tine 1 ora si jumatate