| MeyCara a întrebat:

am o mica intrebare...Sunt sigura ca sunt fani Bleach pe acest site si ma intrebam daca stiti... daca Orihime si ichigo vor fi impreuna, sau macar daca se plac. Asta ma framanta pe mine. Voi da funda la raspuns!

Răspuns Câştigător
| NightSasuke a răspuns:

Da,Orihime si Ichigo se plac si este posibil sa se cupleze.

Sper ca te-am ajutat

ByeByewinking

NightSasuke

4 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Hei! Am cautat si eu pe internet informatii despre asta dar dintre cate am vazut Orihime nu prea o sa aiba treaba cu Ichigo. In schimb am gasit foarte multe poze cu ea si cu Ulquiorra.

| positivity a răspuns:

Buna. =3
Nu cred ca acest cuplu va exista in anime.;]
- Nu sunt asta din rautate, sau ceva de genul.;-j
Doar ca, pana acum, Ichigo nu a aratat ca ar placea-o pe Orihime.;]

- Stiu ca Orihime il place pe Ichigo, chiar de la inceputul anime-ului, dar nu si invers.

Sunt doar buni prieteni, nimic mai mult. :]
- Sau de fapt, cine stie ce se va mai intampla.;] Totul e un mister.

Pa, pa.

| hflorin a răspuns:

Din ce am citit si eu pe net, cei care citesc manga spun ca nu sunt un cuplu. Orihime pare ca l-ar place pe Ichigo dar nu si viceversa ...In fine, poti urmari serialul si vei afla adevarul. intr-o zi.

| KinokoஐKee a răspuns:

Nu vor fii impreuna, dar se stie ca la Orihime ii place de Ichigo.