| phantom2k a întrebat:

am o intrebare legata de animeul bleach am observat ca tatal lui ichigo are de mana legata o bucata de material asemenea uniformei unui capitan... ce inseamna asta? e doar un semn dat sa i se recunoasca puterea avuta cand era de varsta lui ichigo sau a fost capitan? sau este doar o coincidenta? astept un raspuns convingator daca stiti...

Răspuns Câştigător
| mikisarbu a răspuns:

Depinde la ce ep esti, dar tata lu e un fost capitat

| phantom2k explică (pentru mikisarbu):

De fapt eu am terminat seria bleach dar nu stiam dc are acel material legat de mana! mersi pentru raspunswinking

1 răspuns: