| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire Jurnalele unui vampir (the vampire diaries) cartile sunt romane? sau ce sunt raspuns rapid! va rog funda + vot

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt romane. Sunt 7 carti in total, iar la Harry Potter la fel. Si mai sunt si "Jurnalele lui Stefan" care sunt trei volume.

| LoveTVD a răspuns:

Stiu filmul! si nu ma refer la cartile date la revista bravo si la cele originale! Dar harry potter la fel sunt romane?

| madda9588 a răspuns:

Cartile date de revista Bravo sunt adaptate dupa romanele originale SI dupa scenariul serialului...Deci daca vrei sa le citesti iti recomand romanele.

| dixi209 a răspuns:

DA,sunt romane.