| birdie14 a întrebat:

Am observat ca la multe anime sunt niste episoade sau ceva...numite Ova.Am o idee despre ce ar putea fi, dar as vrea sa aflu explicatia voastra.
Multumesc.

1 răspuns:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Paii.eu m-am uitat la ceva OVA. Sunt o poveste dar spusa intr-un singur episod sau 2-3 cam asa cred, aceste anime.
Boku wa imoto ni koi o suru (asta este decat o OVA dar este fantastica povestea :dragoste si romantism )
Kyou koi wo hajimesu (din nou OVA, de data asta 2 si sunt superrrr )