| Ale_7215 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cand apare filmul "Zori de zi" din seria "Twilight"?

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Aolo apare in 2012 straight face
Poi nu zicea lumea ca atunci e sfarsitul lumii:-ss?
laughing
Hmm de abia astept sa apara sa vad :X:X:X
Sunt curioasa pentru cum se v-a termina :X
Tie de cine iti place din twilightsmug?

9 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Sunt 2 parti, prima apare in 19 noiembrie 2011(cred) si cealalta in 2012.

| Elenna_4537 a răspuns:

18 noiembrie 2011 prima parte.
A doua nu se stie.
Filmul va fi impartit in doua parti. :*

| Nirvana a răspuns:

Prima parte in noiembrie 2011, iar a doua in noiembrie 2012

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! in noiembrie 2011 va aparea prima parte. Exista si o a doua. data fiind nespecificata pana acum. Vizionare placuta in viitor laughing :* pupici

| BlueBaby a răspuns:

Breaking Dawn va fi impartit in doua, prima parte urmand sa aiba premiera in noiembrie 2011.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face in doua parti. A fost confirmat de la Summit entertainment.

Primul Film: 18 Noiembrie 2011
Al Doilea Film: 16 Noiembrie 2012

Daca nu ma crezi, intra pe ww.twitter.com/RobstenDevoted si mai intreaba'ma o data. acolo o sa iti pot arata si confirmarea exacta sau acceseaza Blogul meu --> Sparkling In TwiLand, special creat pentru filmele astea precum si actorii care joaca in ele. www.sparklingintwiland.blogspot.com

Te astept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In noiembrie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! din cate stiu eu filmul Zori de Zi apare in 22 august 2011!