| danyelle_5059 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, cei acre ati vazut filmul Pulbere de Stele stiti cumva cum se numesc actorii principali ( in realitate) ma refer la "Stea" si baiatul celalalt, am uitat numele lor.

Răspuns Câştigător
| marian123 a răspuns:

Claire Danes-Yvaine, Charlie Cox-Tristan, Sienna Miller-Victoria, Michelle Pfeiffer-Lamia, Robert De Niro-Captain Shakespeare, Jason Flemyng-Primus, Sarah Alexander-Empusa, Ian McKellen -Narator (voce), Bimbo Hart-Om de stiinta tanar, Nathaniel Parker- Dunstan Thorn funda?big grin

3 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Ian McKellen
Narrator
Bimbo Hart
Young Scientist
Alastair MacIntosh
Victorian Academic
David Kelly
Guard
Ben Barnes
Young Dunstan
Kate Magowan
Slave Girl
Melanie Hill
Ditchwater Sal

| djcosty_7523 a răspuns:

Pe stea o cheama in realitate Claire Danes si pe baiatul ala il cheama Charlie Cox.

| anna7_4794 a răspuns:

Eu nu am vazut filmul, am vazut doar secvente ca se uita mama.

Daca steaua se numea Yvaine actrita era Claire Danes si Tristan era Charlie Cox.

Daca stii cum se numeau personajele poti sa intri aici: http://www.cinemagia.ro/filme/stardust-pulbere-de-stele-15907/distributie/