| Andrei_Moroianu_1985 a întrebat:

Buna,
Am si eu o intrebare legata de un film care l-am văzut în copilărie pe video iar acum nu mai stiu cum se numeste. Stiu doar atat ca era vorba despre un copil care a pus tot felul de capcane pentru. mos crăciun care era de fapt un criminal. Filmul ii in genul Singur Acasa dar nu comedie. Stiu ca ii de prin anii 90. Multumesc

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Silent Night, Deadly Night (1984)?
https://www.cinemagia.ro/filme/silent-night-deadly-night-23763/

| Vasquez2k18 a răspuns:

Christmas Evil cred, dar nu sunt sigur.

| Andrei_Moroianu_1985 explică:

Nu este acesta multumesc nu era chiar asa de groaza. Poate știți altul