| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu un film pe care l-am vazut cu mult timp in urma si mi-a placut foarte mult insa nu imi amintesc cum se numeste stiu doar ca este vorba de doua adolescente care pleaca intr-o calatorie la Londra [ dar nu stiu exact] si la aeroport iau un taxi.soferul vede ca sunt dornice dde distractie si le duce acasa dupa care memoreaza adresa celor doua si dupa o perioada una este rapita in timp ce vorbea cu tatal sau la telefon, stand sub pat si incercand sa se ascunda de hoti cand o trage de picior reuseste sa strige ca sa auda tatal sau doar cateva semne ale rapitorului si anume ii spune de cicatricea de pe fata, este rapita, obligata sa se prostitueze si drogata, dupa un timp tatal o gaseste insa cred ca era moarta...va rooooooooog cine imi spune si mie cum se numeste filmul?cryingcrying plzz

3 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Teroare in Paris; si mie mi-a placut mult acest film. dar fata nu moare.ci prietena ei daca imi aduc eu bine aminte.Vizionare placuta!

| Zozoleparfumath explică:

Multumesc mult mult

| osutavirgulanoua a răspuns:

Taken (Teroare in Paris) cu Liam Neeson