| ioana2011 a întrebat:

Am si eu o intrebare,puteti sa imi spuneti seriale cu vampiri sau varcolaci? Am descoperit Teen Wolf cu varcolaci si mi s-a parut interesant si m-am mai uitat si la The Vampire Diaries care nu este prea nou,dar tot interesant, fiind cu vampiri! Si voiam sa stiu daca mai stiti asemeanea seriale cu vampiri sau varcolaci!

Răspuns Câştigător
| KiddoC a răspuns:

Încearcă True Blood, Being Human (recomand UK version happy ), Blood Ties și ar mai fi Beauty and the Beast, deși nu este vorba de un vârcolac, ci de un om modificat genetic. Cam acestea mi-au plăcut mie happy

6 răspunsuri:
| Florinaa14 a răspuns:

laughing) S-a uitat laughing Nu ai citit atent intrebarealaughing?

| EdK a răspuns:

Twillight!

| Gabi20CM a răspuns:

Cel mai bun serial cu vampiri este de departe:True Blood se difuzeaza pe HBO.

| ioana2011 explică:

As dori ceva gen the vampire diaries/teen wolf! va roooog

| ccaattaaa a răspuns:

Cronicile vampirilor, true blood.

| Unicomuc a răspuns:

True Blood e the BEST ^^