| lebadamisterioasa a întrebat:

Am si eu o intrebare: stie cineva cum se termina pretty little liars? Multumesc

3 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Mhhh, chiar vrei sa stii? Eu iti zic cum se termina cartile si cum se aude ca va fi : allison, inainte cu vreo cateva luni de la disparitia aia a ei, o facut schimb de vieti cu sora-sa geamana, Courtney. Da? Deci in noaptea cu disparitia, cea care o disparut deja era Courtney. Nici Bryon nu stia, nici fetele. Toata lumea credea ca ii Ali. No. Si se zice ca Ali o omorat-o pe courtney pentru ca ii era ciuda pe ea. Nu-mi mai amintesc de ce. Dar presupun ca o sa apara asta[Ali] in fata fetelor si o sa le spuna, o sa mearga la inchisoare si gata.
Si sti de ce cred asta? Daca ai vazut ultimele episoade, ai vazut faza cand Aria era bolnava si cand Ali o 'venit' la ea. Eu una nu cred ca Aria visa, pentru ca papusa aia care o avea Ali in mana o ramas langa usa. -La fel si cu Hannah. Sti cand o intrat la interviu' ala care il astepta de mult timp? Cand s-o fost uitat in reflectia usii, era o tipa cu un palton rosu care o urmarea - Ali.

Mda. laughing Deci cam asa. Sper ca prin tot talmes-balmes'u asta ti-am raspuns la intrebare laughing

| Elvina a răspuns:

Uita-te la ultimul episod si ai rezolvat problema.

| GeaniinaEn a răspuns:

Pai nu cred ca e cineva care stie thinking Pentru ca inca nu a aparut nimic legat de ultimul episod din tot serialul. Doar cartile, care costa foarte mult si nici ultima carte nu a aparut.