| Poly26 a întrebat:

Am si eu o problema. As dori sa vizualizez programele tv pe laptop si am inteles ca-mi trebuie tv tuner; este scump? Nu vreau ceva complicat, pentru inregistrari si altele... doar sa pot vedea programele tv pe pc. Si dupa ce fac rost de tv tuner trebuie instalat vreun program? Multumesc anticipat! Astept urgent raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Eu as incerca ofertele eMAG, mai ales ca la un colet de peste 90 de lei transportul e gratuit. Ti le-am ordonat dupa pret. Sunt si opinii pro si contra, astfel te poti orienta daca merita investitia sau nu.
http://www.emag.ro/tv-tunere/sort-priceasc

| dannyel86 a răspuns (pentru dannyel86):

Ps: n-am auzit sa existe tv tuner pentru laptop.

| Poly26 explică (pentru dannyel86):

Multumesc! O sa ma uit si o sa vad ce gasesc.

6 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Descarca programul SopCast, instaleaza-l si gata! Ai posturile tv romanesti si altele! Cele romanesti nu sunt exact toate.Dar vezi pentru ca cateodata mai apar alte programe Tv decat ce apar acolo.

| warGamer a răspuns:

Exista un program gratis nu iti trebuie decat un pic de viteza la net trebuie sa intri de pe internet explorer instalezi tot ce iti cere si vezi programul de la tv cu 2 minute in urma
http://www.cool-tv.ro/

| warGamer a răspuns:

Exista un program gratis nu iti trebuie decat un pic de viteza la net trebuie sa intri de pe internet explorer instalezi tot ce iti cere si vezi programul de la tv cu 2 minute in urma
http://www.cool-tv.ro/

Asta il folosesc si eu :D

| Poly26 explică:

Nu vreau sa vizualizez programele tv cu ajutorul netului, ci sa bag cablul de la tv pe pc. Stiu ca se poate, dar nu stiu cum sa fac...