| HakerMt2 a întrebat:

am terminat de curand Legend of Korra, ma intrebam daca nu stiti un serial asemanator sau daca va aparea sezonul 5. FUNDA

2 răspunsuri:
| Aizzor a răspuns:

Vizioneaza Legenda lui Aang, daca ai vazut si asta incearca Anime-uri, de exemplu: Naruto Shippuden, Hunter x Hunter, Bleach, One Piece, Death Note etc.

| HakerMt2 explică (pentru Aizzor):

Am vazut si Legenda lui Aang, iar animeurile care l-ai scris sunt faine, pacat ca le-am vazut pe toatelaughing)) multumesc oricum