| WhovianAnnie a întrebat:

Bună!
Am tot auzit că Dr.Who(Matt Smith) o să revină în primăvară.E adevărat? Și încă ceva. Vouă care doctor vă place mai mult: al 10-lea(David Tennant) sau al 11-lea(Matt Smith).
(NU DAU FUNDA NEAPARAT)

Răspuns Câştigător
| MyShadow a răspuns:

Clar David, a fost mult mai bun.
De exemplu, David a castigat mereu premiul pentru serial drama cand il juca pe Doctor, in timp ce Matt nu cred ca a castigat o data. Data trecuta a castigat Colin Morgan din Merlin.
Eu cred ca se va intoarce Dr. Who, la urma urmei e la al 11 doctor, daca pana acum s-a tot facut, de ce sa se opreasca acum.

| WhovianAnnie explică (pentru MyShadow):

Matt Smith încearcă(cu greu) să îl imite pe Tennant.Dar am văzut că mulți oameni (mai ales de sex feminin) îl preferă pe Smith, pentru cum arată, nu neaparat pentru cum joacă.

| MyShadow a răspuns (pentru WhovianAnnie):

Mie nu mi se pare o mare frumusete.

| LNK a răspuns (pentru MyShadow):

Si totusi... fiecare cu parerile personale.winking