| Nica_Bianca_1972 a întrebat:

Am văzut acum câțiva ani un film care era despre un băiat ce avea o sora moarta - a murit în timp ce se dădeau în leagăn când erau copii și a cazut, mi se pare ca a căzut cu capul în ceva sau s-a lovit cu capul de ceva din cauza lui, chiar nu mai știu - el acum este adolescent și are impresia ca sora lui trăiește deoarece a înnebunit și răpește fete pe care le tine captive, fete blonde care seamănă cu sora lui și au vârstă pe care sa ar fi trebuit sa o aibă. Și o întâlnește pe fata asta mi se pare care se îndrăgostește de el fără sa știe ca e nebun și de fapt el se plictisise de fata pe care o ținea captiva și ea se încadra foarte bine în descriere fiind blonda și toate cele, asa ca îl vizitează din ce în ce mai des pana găsește fata ținută captiva și el ii spune ca e sora lui și pana la urma ea își da seama și e prinsa, reușește sa scape mai târziu și fuge prin pădure, casa era undeva în pustietate în pădure și avea leagănul asta în spate. Habar nu mai am cum se numește și chiar as vrea sa știu, fiindcă filmul era uimitor.Va rog!

Răspuns Câştigător
| Mohican a răspuns:

The House At The End Of The Street

Am cautat cat de detaliat s-a putut. Asta este cel mai incadrabil film.

| Adry05 a răspuns (pentru Mohican):

Da, asta e, il stiu si eu.

| Nica_Bianca_1972 explică (pentru Mohican):

Mulțumesc chiar voiam sa îl găsesc.

| Nica_Bianca_1972 explică (pentru Mohican):

Mulțumesc chiar îmi doream sa îl găsesc.

| Mohican a răspuns (pentru Nica_Bianca_1972):

M-am uitat si eu la el, acum am aflat si eu, e foarte tare big grin