| ChristinaO a întrebat:

Am vazut de cativa ani un film la televizor, dar nu mai stiu cum ii spune. E vorba despre o familie(parintii si doi copii daca nu ma insel) care pleaca in excursie insa li se strica masina in pustietate. Dau peste un oras din-ala parasit gen western. Tatal pleaca in cautarea unei benzinarii, sau ceva in genul iar mama ramane cu copii.Imi amintesc ca la un moment dat gasesc un cimitir in orasul respectiv.Nu mai stiu ca nu l-am vazut pe tot.Si era ceva sau cineva care vroia sa-i omoare parca. e horror filmul.multumesc

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Interesant film, din pacate nu am vazut acest film ca sa iti pot spune cum se cheama, voi urmarii aceasta intrebare, sa vad poate cineva iti va da raspunsul.

| MeGhosta a răspuns:

Nici eu nu stiu`:-s

| GyeBaek a răspuns:

Casa de ceara.