| forestfruits a întrebat:

Am visat ca trebuia sa merg la un studio de inregistrari si plecasem pe jos si nu stiam sigur unde si am sunat-o pe cea mai buna prietena ( care trebuia sa vina si ea ) sa o intreb unde. Si am ajuns la gara din orasul meu cu parintii dar mama mi-a dat niste creioane si bani ca sa iau un taxi si l-am luat si am uitat sa ii dau banii. Eram cu prietena si inca cativa dar nu imi mai amintesc cine pe acolo. Afara erau niste criminali/banditi si erau mai multi imbracati in negru si ziceau ca vor sa il omoare pe Nea' Nu stiu cine care era in locul ala cu noi. Si eu m-am dus sa ii zic lu' Nea' Nu stiu cine ca aia vor sa il omoare si aia m-au vazut pe geam si au dat buzna si au inceput sa omoare pe toata lumea. Eu si prietena am fugit intr-o camera in care era o baba cu probleme de spate si trebuia sa o omoram ca avea un pistol si vroia sa ne omoare pe amandoua, si eu am inceput sa sar pe spatele ei pana a murit straight face Si dupa m-am ascuns cu prietena dupa pat si in timp ce incercam sa sun la politie un bandit a intrat in camera dar nu ne-a vazut si noi ne tineam de mana ca muream de frica LOL. Dupa am iesit de acolo si aia plecasera. Parintii prietenei au venit sa o ia si au plecat si eu m-am dus pe jos in fata la un supermarket din oras ( era noapte ) si acolo m-am intalnit cu o alta prietena ( cu care vorbisem la telefon ziua ca sa mergem acolo azi sa luam nu stiu ce ) si era si sora mea dar dupa nu imi mai amintesc bine ce s-a intamplat pe acolo in fata supermarketului si m-am trezit ca primisem un mesaj. Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Ce vis intortocheat.nu stiu. poate sa aiba o semnificatie dar esti sigura ca nu ai vazut prea multe filme cu criminali si banditi? Adica, linisteste-te! A fost doar un vis!winking

| forestfruits explică:

Nu ma. oh go on nu dau mai multe detlii pentru ca imi tin gura.