| DyAnA_6324 a întrebat:

am vazut demult un film pe Disney cu un baiat pe nume Matt (cred) care moare lovit de un puc. Dupa ce merge in rai este pus in corpul unei fete, patinatoare si astfel estenevoit si el sa invete sa patineze. mai tarziu el o intalneste pe fost sa iubita, castiga concursul de patinaj si isi incurajeaza fostii colegi de hokei. Stie cineva cum se numeste filmul? fundita

Răspuns Câştigător
| Catalinutza05 a răspuns:

Filmul se numeste Gheata subtire [Ice angel on thin ice going for the gold] (dupa cum arata pe net) daca nu te lamuresti uitate pe sait-ul asta http://www.desenele-noastre.ro/......gold-2000/

3 răspunsuri:
| Incarcare a răspuns:

Eu am la TV... ceva cu 1000 de canale si imi arata le fiecare numele si ce urmeaza si chiar am vazut acum cateva zile filmul pe Disney si se numese Hockey sau Patinaj mie asa imi arata dar am vrut sa il iau si eu de pe net si nu l-am gasit NICAIERI! Sper ca ti-am fost de folos!

| ingeras_9803 a răspuns:

Se numeste "pe gheata subtire" funda plisss.