| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Era mai de mult un film pe Jetix in care un jucator de hochei pe nume Matt moare in timpului unui meci, lovit in cap de un puc. El ajunge in rai si acolo i se spune ca i se mai acorda o sansa sa traiasca, dar cu conditia sa se intoarca pe pamant in corpul unei fete blonde patinatoare pe gheata. Stie cineva cum se numeste filmul asta?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu mai știu! Dar o să mai dea pe disney chanel.
Când îmi amintesc, o să revin.

| BLeur a răspuns:

Pe net TOATE le găseşti în afară de ăsta, să mor de nu :|.

http://spynextdoor.sunphoto.ro/Toate_filmele_Disney/pagina4

| サクラ a răspuns:

Stiu filmul l-am vazut de 2 ori, prima data cand aveam 12 ani, cred.

| TheAvenger00 a răspuns:

Pucul ucigashappy Bye bye