| Didi_Manuela_1992 a întrebat:

Bunahappy. Am vazut in cursul anului 2011 un film italian, drama, si s`a intamplat ceva de genu: filmul era de epoca, si era vorba de o familie aristocrata care isi renega nepotul pentru ca se casatoareste cu o femeie saraca... avea si o fetita care se ineaca intr-un rau, familia locuieste la un unchi de`al lor. si cam asta`i subiectul filmului. ma poate ajuta cineva cu titlul filmului? Multumesc mult, v-am pupat, seara buna sa aveti happy.

1 răspuns:
| Emmett a răspuns:

Film italian? Daca cineva s-a uitat la film cu tine, poti sa il intrebi. A da, cratima arata asa: -