| Ramo137 a întrebat:

Dec, era un film horror acum 8-10 ani la tv, era vorba de o familie si o fetita a intrat pe undeva si erau niste pitici si piticii aia erau rai laughing) si intr-o zi au prins piticii aia pisica si au omorat-o. Era cam vechi filmul.
Pisicile o luasera razna si ieseau prin perete la familia aia, lol. Suna asa ciudat laughing))) dar stiu ca l-am vazut de 2 ori pe atunci, acum nu il mai gasesc ca nu stiu titlul.
Dau funda

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Și ăsta seamănă, dar n-are pisică, deși are creaturi pitice malefice
Don't Be Afraid of the Dark (2010)
https://www.youtube.com/watch?v=mFE4lGvRt8E