| mamasita00 a întrebat:

Am vazut la televizor dar nu mai stiu exact pe ce post, pe diva universal am impresia, ca a aparut un serial nou, realizat de cel care a produs si Sex and the city. Nu mai stiu cum se numea cu New York ceva sau nu mai stiu exact. Cu vietile a 3 femei. Daca stie cineva despre ce este vorba si imi poate spune? Ca eu am cautat pe net si nu am gasit nimic. Multumesc

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

Lipstick jungle ( ei ii spun In jungla orasului ), e foarte dragut si da il da pe diva, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| KamiM a răspuns:

Lipstik jungle ( In jungla orasului).