| AleDia a întrebat:

Am vazut mai demult un film despre o femeie care face accident cu masina si devine fantoma, apoi se intalneste cu un barbat care doar el o poate vedea. La sfarsit femeia fantoma isi revine (adica se trezeste din coma, sau ce avea ea), dar nu isi mai aminteste de barbatul acela. Cum se numeste acest film?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Just like heaven/Ca in rai se numeste.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just Like Heaven (2005)
http://www.youtube.com/watch?v=v2Z-jiB64vw

| NeverSayNowXD a răspuns:

Am vazut un serial mai demult care se numea 49 de zile, si e cam ce spui tu. Dar era serial, nu film. Vezi daca e asta sau nu.

Funda daca e?big grin

| Dumitru2009 a răspuns:

L-am vazut barbatul ii cumpara apartamentul si asa o poate vedea a fost acum o luna pe diva
Dar din pacate i-am uitat numele