| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

Am vazut mai demult un film... nu stiu cum se numea dar era vorba despre un om mai batran care avea grija de nepotul sau si aveau si animale cu care dadeau spectacol. sa sarim peste prea multe detalii [ ca nu am vazut filmul de la inceput si.] la sfarsit a murit maimutica numita sufletel crying a fost trist. dar bunica mea mi-a zis ca a citit si cartea, dar nu mai stie cum se numea. ma puteti ajuta?! cum se numeste filmul dar cartea?

FUNDITSsA :*

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Buna! Singur pe lume-Hector Malot
Eu am citit cartea si mi-a placut foarte mult.Merita cititahappy
winking

2 răspunsuri:
| AlinnutSsa explică:

Ms mult :*

Daca as putea vas da funda la toti :*!

| alinutza90 a răspuns:

Cartea se numeste SINGUR PE LUME (am citit-o si eu ) si am vazut si filmul la fel ca tine, iar in legatura cu numele filmului, cred ca este la fel ca al si cartii.