| kristydelasco a întrebat:

Salutare!
Am o problema. Am citit mai demult o carte de-a sandrei brown si nu mai tin minte cum se numeste. In schimb tin minte toata actiunea cartii si acum daca inchid ochii mi-o imaginez ca pe un film pe banda. Unul din personaje se numea cage. Avea un frate, care a murit, iar fata de care au avut grija parintii lui se indragosteste de el si se casatoresc. Daca cineva stie cum se numeste cartea, va rog sa-mi spuneti. Multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| TheBlueButterfly a răspuns:

Texas! Sage se numeste cartea si este prima parte a unei serii. Urmatoarele 2 sunt Texas! Chase si Texas! Lucky.winking

Te-am pupat!

6 răspunsuri:
| TheBlueButterfly a răspuns:

Un sfat tongue

Citeste "Panza de paianjen" e tot a Sandrei Brown. Dupa parerea mea cea mai buna carte a ei sau mai poti citi "Jocul destinului" de Nora Roberts, superba cartewinking

| TheBlueButterfly a răspuns:

Draga madalina si Sandra Brown are o carte numita "Panza de paianjen"winking

| madalinaaa89 a răspuns:

''Panza de paianjen'' este scrisa de Cella Serghi nu de Sandra Brownlaughing

| DarKJoKeR a răspuns:

E cumva Led Astray?

| kristydelasco explică:

Multumesc frumos pentru raspuns.

| dora_5416 a răspuns:

Ai aflat cum se numeste cartea?