| dani112 a întrebat:

Am vazut mai demult un film pe cartoon network seara de la ora 22:00 earu filme, in film era vorba de un baiat care a inceput cu drogurile si la un moment dat a ajuns dependent si a inceput sa sparga magazine sasi vanda din cas sa se certe cu mama lui care la dat afara sa fure masini cred si asa, va rog ajutati-ma sa-l gasesc.multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaMariaG a răspuns:

Era un film cu DiCaprio, nu? Daca da "The basketball diaries" : http://www.imdb.com/title/tt0112461/

1 răspuns:
| PCDemon a răspuns:

Wow! Da' ce film interesant pe un post de televiziune pentru copii! rolling on the floor Copiii nu se vor mai uita cu aceeasi ochi la Cartoon Network!