| Andutsaa a întrebat:

Buna`:*. Am vazut mai demult un filme in care era vorba despre un cuplu. Barbatul are un vis care se adevereste, in care se urca intr-un taxi care face accident iar iubita lui moare. A 2-a zii se urca in acel taxi si se pune el pe partea in care a stat iubita lui si moare el. Mai multe detalii nu`mi mai amintesc exact, stiu ca actiunea se petrece in Londra parca`, iar iubita lui era cantareata.
Stie cineva cum se numeste? Va rog mult :*. Multumesc! >big grin

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre „If Only" (2004) cu Jennifer Love Hewitt și Paul Nicholls.
http://www.imdb.com/title/tt0332136/
Numai bine!

| Andutsaa explică:

Diabolique,multumesc muult! big hug

| Lexuletz a răspuns:

S-ar putea sa fie FInal Destination vezi si tu! numai bine in continuare happy.