| Darius_Opro_1995 a întrebat:

Salutare, am vazut mai demult un film si nu mai stiu cum se numeste, in film este vorba de un profesor de istorie care este nemuritor si trebuie sa se mute din oraselul in care predea pentru ca oameni observau ca nu mai imbatraneste, toata actiunea filmului se petrece intr-o camera din casa tipului in timp ce le marturiseste toate lucrurile colegilor de servici(profesorii). Pana la urma el il cred ca e nemuritor si a avut si un mare rol in istoria umanitati!
Stie cineva cum se numeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

The Man From Earth, chiar e super big grin

| Darius_Opro_1995 explică (pentru Pakira):

Iti multumesc! De un an am tot zis ca il caut si acum mi-am adus dionu aminte! Deabea astept sa-l vad! Multumesc inca o data! :*

| Pakira a răspuns (pentru Darius_Opro_1995):

Nicio problema, mersi si eu tongue laughing vizionare placuta