| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut prin...2007 credlaughing, un film pe ProTv gen Chucky. Era cu o papusa care omora oamenii la o petrecere, iar la final a fost oprita de o fata. Stie cineva cum se numeste? (mai vreau sa-l mai vad inca o data big grin )

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Chucky e papusa ucigasa:)):))
cred ca filmul pe care il cauti este dead silence
http://www.cinemarx.ro/filme/Dead-Silence-Liniste-Mortala-190734.html
sper ca te-am ajutat... funda?:D

5 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

M-am gandit ca asta e imi pare rau ca nu a fost cel pe care il cautai macar ti-a placutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau numai de Chucky cand il caut sad Poti sa-mi dai un link plss? (sa-l downloadez sau sa-l vad online, nu conteaza)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura, de fapt nici Dead Silence nu era filmul pe care il cautam, dar m-am uitat la el si a fost bun, si am dat funda big grin Mersi :*

| sabyna_6645 a răspuns:

Stiu filmul se numeste papusa ucigasa

| sabyna_6645 a răspuns:

Papusa ucigasa