| TeckTonik997 a întrebat:

Am vazut demult un film horror pe protv cu o casa primita mostenire de la ceva unchi necunoscut care era doctor cred si in pivnita erau pacientii morti. 7 sau 17 toti demonizati si la final cineva se omora ca sa inchida o poarta spre iad... stiu ca e vag, l-am vazut acum mai mult de 3 ani. Poate cineva sa imi spuna cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seamănă întrucâtva cu Thir 13en Ghosts (2001)
http://www.cinemagia.ro/filme/thir13en-ghosts-13-fantome-2379/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thir 13en Ghosts e unul dintre cele mai horror filme pe care le-am văzut. Nu am dormit 2 nopti după ce l-am văzut. Merita văzut. Cele mai tari fantome sunt printul mortii si printesa răzbunării. Parca asa ii chema. Stiu ca ai primit deja răspunsul, dar nu mă puteam abtine sa nu spun ceva despre el.