| Kyn_Kirito_2000 a întrebat:

Buna, am văzut și eu o mică reclama la un film pe Instagram, pe scurt spune-mi și mie cum se numeste un film. Mai jos îți scriu ce era în partea aia.
Deci erau niște adolescenți și se jucau cu sticla si gen cine cu cine cade se duce în dulap pentru vreo 10 min și fac ce vor. Acolo a căzut un băiat și cu o fata gen toată neagră și aia a început să facă relații sexuale cu el. De fapt a încercat el a impins-o si atat

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Good Luck Chuck (2007)