| GreeNNNz a întrebat:

Buna!
Am vazut toate 3 partile din amurg:1-Amurg, 2-Saga luna noua, 3-Saga eclipsa.Sunt interesat si de a 4 parte daca sti cand apare sau daca a aparut.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Breaking Down va fi impartit in doua parti.Prima parte va aparea in 18 noiembrie 2011(episod in care Bella va naste copilul lui Edward)iar a doua parte inca nu a primit o data exacta de lansare, cel mai probabil pe finalul anului 2012

4 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Partea a4a incepe in noiembrie.pe 18.11. 2011
sper ca te-am ajutatwinking
fundita?batting eyelashes

| Iahimder a răspuns:

Saga Amurg: Zori de zi - partea 1 - Premiera in Romania va fi pe 18 noiembrie 2011 insa in SUA deja s-a difuzat asa ca il poti vedea mai mult ca sigur. Mai multe detalii poti gasi la urmatoarea adresa : http://www.cinemarx.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut si a 4 parte doar ca e interzis celor sub 18 ani

| ada_8825 a răspuns:

Nu a aparut! Zori de zi este impartit in doua parti prima parte aparand pe 18 octombrie in SUA si la noi cam cu 2-3 saptamani dupa. Daca-ti plac eu i-ti recomand sa ctesti carte pentru ca este superba.