| hardybyt a întrebat:

am vazut un film acum 2 ani pe antena 1, era un thriller, vreau sa stiu numele filmului, era vorba despre un politist care a fost concediat si voia sa se razbune p colegii lui, si punea niste capcane si cate un ceas stricat cu o ora anumita si la ora aceea murea cineva dinre politisti. imi amintesc o parte cand beau o cafea si era somnifer in ea. sau o parte cand a fumat o femie o tigara si avea acid in ea, ma putei ajuta?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mindhunters(2004)-Minţi ucigătoare, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=03P-7rKnCvY