| Danyel14 a întrebat:

am vazut un film cand eram mai mic si nu stiu cum ii zice. era intr-o padure in anglia unde niste pitici erau in razboi cu un fel de zane care aveau castelul lor. piticii traiau doar in padure. la un moment dat fiul liderului piticilor se indragosteste de fiica celui al zanelor...si ei doi ajung sa salveze natura de un dezastru nu-mi aduc aminte exact... dar a fost interesant filmul, l-a mai vazut cineva? plsss

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Habar nu am, poate Arthur si Minimoys? Parca era ceva cu pititci.

1 răspuns:
| ionutz_7767 a răspuns:

Alaba ca zana si cei mai numerosi pitici :d