| moonlight2134 a întrebat:

Erau pe Minimax pe vremuri, nu stiu daca se mai ruleaza si acum, niste desene animate cu niste zane care erau mereu in razboi, ca sa zic asa, cu un alt fel de popor care nu erau zane.( nici nu stiu cum sa-i numesc, cred ca erau elfi sau asa ceva, nu stiu sigur ) si zana cea blonda care era fiica celui care conducea armata zanelor simtea ceva pentru conducatorul armatei din acel popor cu care se razboiau zanele, acela avea parul lung pana la umeri, negru si urechile alungite...stiti cumva cum se numeste desenul asta? Va rog, cine si-a dat seama despre ce vorbesc sa-mi lase un mesaj. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Cred ca e vorba de witch

| moonlight2134 explică (pentru Rose_Ela_1995):

Buna happy am gasit desenul intre timp, e vorba de Umbra Spiridusilor ^^